fbpx

DrukujewGdyni.pl

Przy pierwszym zamówieniu rabat w wysokości -10% – KOD: 10NASTART

Pytania i Opowiedzi

Frequently Asked & Questions

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na wiele pytań.
W przypadku braku odpowiedzi na nurtujące /was pytanie prosimy o zadanie takowego poprzez nasz formularz kontaktowy bądź adres e-mail.

Czas realizacji w zależności od technologii druku oraz zastosowanego uszlachetnienie (foliowanie,. lakier UV itp.) wynosi od 2 dni roboczych do 7 dni roboczych

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo tylko podstawową ofertę druków. Realizujemy również inne zlecenia – w tym celu zachęcamy do składania zapytań przy pomocy naszego formularza na stronie bądź za pomocą adres e-mail.

Nasza drukarnia znajduje sie w Gdyni jednakowoż funkcjonujemy od kliku lat jako drukarnia on-line w związku z tym poza możliwością otrzymania przesyłki pocztą kurierską oferujemy możliwość odbioru zamówień z naszego biura znajdującego się przy ul. pl. Górnośląski 21, 81-509 w Gaynia – piętro 3.

Współpraca z naszą drukarnią jest tego warta, ponieważ oferujemy wysoką jakość usług poligraficznych w konkurencyjnych cenach. Nasz doświadczony zespół fachowców korzysta z najnowocześniejszych technologii poligraficznych, aby wszystkie projekty zostały zrealizowane terminowo i na najwyższym poziomie jakościowym. Dokładamy również wszelkich starań, aby spełnić wszystkie wymagania klientów i aby każdy klient był zadowolony z produktu końcowego. Jesteśmy dumni z naszej dbałości o szczegóły i staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta.

Oczywiście nie wszystkie realizacje zostawiamy jako próbki naszych realizacji ale dysponujemy pokaźną bazą realizacji. Próbki możemy zaprezentować podczas spotkania w naszym biurze w Gdyni – umówionego mailowo lub telefonicznie.

Sposób przygotowania oraz siatka do projektu dołączona jest każdorazowo do opisu produktu pod tabelą z cenami.

Koszyk zamknąć